Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BERNARD BERISHA

Ndeshja kundër CSKA-së, jubilare për Bernard Berishën

Ndeshja kundër CSKA-së, jubilare për Bernard Berishën


7 March, 2021 @11:30

Ndeshja e zhvilluar dje në kampionatin rus në mes të CSKA Moskës dhe ekipit të Bernard Berishës, Ahkhmat Grozny, kishte rëndësi të vecantë për futbollistin kosovar.

Për Berishën kjo ishte ndeshja e tij e 100-të zyrtare me fanellën e Akhmat Groznyt.

Kjo ndeshje përfundoi me fitoren e CSKA-së me rezultat 2-0, luajti si titullar dhe mbajti shiritin e kapitenit te skuadra e tij.


 
Të gjitha lajmet nga International