Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

Në stadium me 30% të kapacitetit

Në stadium me 30% të kapacitetit


19 July, 2021 @14:26

Prishtina ka bërë të ditur se biletat për ndeshjen mes Prishtinës dhe Connah’s Quay Nomads kanë dalë në shitje, ndërsa stadiumi do të jetë i hapur për publikun në 30% të kapacitetit.

Pikat e shitjes së biletave për ndeshjen e Prishtinës ndaj mysafirëve uellsian që luhen në kuadër të raundit të dytë kualifikues të Ligës së Konferencës janë në Sheshin Skënderbeu, Sheshin Zahir Pajaziti dhe para Newborn.

Ato shiten prej orës 13:00 deri në ora 21:00. Ndërsa ndeshja luhet më 20 korrik me fillim prej orës 18:00.

Kujtojmë Prishtina u eliminua nga Ferencvarosi në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve, pasi që pat kaluar me dy fitore nga raundi parakualifikues. Eliminimi në raundin e parë, i solli ata në raund të dytë kualifikues të Ligës së Konferencës.


CHAMPIONS LEAGUE

Hidhet shorti për rrethin e tretë në Champions League 2021/22

Champions League

Hidhet shorti për rrethin e tretë në Champions League 2021/22

19/07/21 @ 13:03

MEDIA

Tre makina me teknologji VAR arrijnë në Kosovë

FFK Superliga

Tre makina me teknologji VAR arrijnë në Kosovë

18/07/21 @ 18:52

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

FEYENOORD

Feyenoord përforcohet me ish-golashënuesin e Eredivisies

International

Feyenoord përforcohet me ish-golashënuesin e Eredivisies

17/07/21 @ 20:56

MIQËSORE

10 gola nga Lazio në miqësore, shënon edhe Muriqi

International

10 gola nga Lazio në miqësore, shënon edhe Muriqi

17/07/21 @ 20:42

LAZIO

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

17/07/21 @ 18:04

CONFERENCE LEAGUE

Lehtësim për Dritën, Ajax transferon futbollistin më të mirë të Feyenoordit

Conference League

Lehtësim për Dritën, Ajax transferon futbollistin më të mirë të Feyenoordit

16/07/21 @ 17:28

CONFERENCE LEAGUE

Përmbysje të mëdha, Vllaznia e Laçi kalojnë tutje

Conference League

Përmbysje të mëdha, Vllaznia e Laçi kalojnë tutje

15/07/21 @ 23:42

DECIC - DRITA

Drita eliminon Decicin, tash në radhë Feyenoordi

Conference League

Drita eliminon Decicin, tash në radhë Feyenoordi

15/07/21 @ 22:57

LLAPI - SHKUPI

Aventura evropiane e Llapit, përfundon në Shkup

Conference League

Aventura evropiane e Llapit, përfundon në Shkup

15/07/21 @ 22:03

PRISHTINA

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme

Conference League/FFK Superliga

Zyba dhe Lilaj mungojnë për ndeshjet e ardhshme

15/07/21 @ 20:32

11-SHET

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

Conference League

Formacionet zyrtare: Decic - Drita

15/07/21 @ 19:18

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

Conference League

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

15/07/21 @ 18:17

CONFERENCE LEAGUE

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

Conference League

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

15/07/21 @ 12:07

CONFERENCE LEAGUE

Drita kërkon kualifikimin

Conference League

Drita kërkon kualifikimin

15/07/21 @ 11:30

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Conference League/FFK Superliga

Të gjitha rezultatet në Conference League

08/07/21 @ 23:43


 
Të gjitha lajmet nga Conference League