Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22


27 June, 2021 @17:12

Nënkampionja e Superligës së Kosovës, Drita, sot ka lansuar fanellat e reja për stinorin 2021/22.

Drita prezantoi 3 llojë të fanellave, të kaltërt të bardhë dhe fanellat e tretë me ngjyra të kaltërt dhe verdhë.

Më poshtë mund ta shikoni videon e fanellave.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga