Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEWCASTLE - MANCHESTER UNITED

Newcastle - Manchester United, 11-shet startuese

Newcastle - Manchester United, 11-shet startuese


27 December, 2021 @20:00

Me fillim nga ora 21:00, Newcastle United dhe Manchester United përballen mes tyre në Premier League.

11-SHET STARTUESE:

Newcastle United XI: Dubravka; Krafth, Schar, Lascelles, Manquillo; Shelvey, Longstaff, Fraser, Joelinton, Saint-Maximin; Wilson.

Manchester United XI: De Gea, Dalot, Varane, Maguire, Telles, Fred, McTominay, Rashford, Fernandes, Greenwood, Ronaldo.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League