Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NEWCASTLE - NORWICH

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar


30 November, 2021 @19:38

Sonte me fillim nga ora 20:30, Newcastle dhe Norwich përballen mes vete në një takim tejet interesant në luftën për mbijetesë në Premier League.

Për shkak të lëndimit në ije, Norwichit sonte i mungon Milot Rashica. Kjo u bë e ditur nga klubi i Norwichit kur e publikoi formacionin startues të ndeshjes së sontme.

Se sa do të mungojë Rashica nuk dihet ende.

11-SHET STARTUESE:

NEWCASTLE: Dubravka, Manquillo, Schar, Clark, Lewis, Fraser Shelvey, Willock, Saint-Maximin, Wilson, Joelinton.

NORWICH: Krul, Aarons, Gibson, Hanley, Williams, Rupp, Sargent, Gilmour, McLean, Tzolis, Pukki.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League