Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA - RAHOVECI

Një gol mjafton, Besa mposhtë Rahovecin

Foto: KF Rahoveci

Një gol mjafton, Besa mposhtë Rahovecin


24 October, 2021 @15:08

Një gol i shënuar në pjesën e parë i ka mjaftuar Besës që ta fitojë takimin e sotëm ndaj Rahovecit në Pejë.

Epërsinë e krijuar në pjesën e parë Besa e ruajti deri në fund dhe ndeshja u mbyll me rezultat 1-0 për skuadrën pejane.

TABELA AKTUALE

Kjo fitore i jep shpresë për mbijetesë Besës, kurse Rahoveci momentalisht është i gjashti në Grupin A të Ligës së Parë.

Xhiron që vjen, Besa i shkon Onixit, kurse Rahoveci e pret Drenasin në shtëpi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë