Të gjitha lajmet

BREMEN

Njoftimi i Werderit për stërvitjet e Milotit

Foto: Werder/tw

Njoftimi i Werderit për stërvitjet e Milotit

15 September, 2020 @11:48

Skuadra gjermane Werder Bremen ku luan vushtrriasi Milot Rashica ka bërë të ditur se janë duke u zhvilluar stërvitjet e radhës për përgatitje të fillimit të sezonit 2020/21 në Bundesligë.

Në njoftimin e fundit, është bërë e ditur se Milot Rashica është duke ushtruar me pesha në palestër për tu bërë gati, ndërsa ekipi po vazhdon stërvitjet rregullisht.

Werder Bremen ka shpëtuar sezonin në Bundesligë vetëm në përballjen e PlayOutit.

Në xhiron e parë të sezonit të ri, Werder në shtëpi pret ekipin nga kryeqyteti gjerman, Hertha Berlin.

PËRFITIMET E KLUBEVE NGA SHITJA E FANELLAVE

Si dhe sa përfitojnë ekipet nga fanellat?

8 September, 2020 @16:01

Liverpool nga kjo verë ka kontratë të re të fanellave me Nike. Nga Nike, Liverpool do të marrë 30 milion…

NJOFTIMI I WERDERIT

Werder konfirmon seriozitetin e lëndimit të Rashicës

Foto: Werder/tw

4 September, 2020 @20:31

Skuadra gjermane ku luan ylli i reprezentacionit të Kosovës Milot Rashica, Werder Bremen ka bërë të ditur nivelin e lëndimit…

KOSOVA

St.Pauli njëjtë si Werderi, lejon Paçaradën për një ndeshje

TOPSPORTI / ARKIV

1 September, 2020 @17:29

Si Werderi për Rashicën, njëjtë ka vepruar edhe skuadra e St.Paulit për Leart Paçaradën. Skuadra gjermane ka njoftuar zyrtarisht…

WERDER BREMEN

Leja e Werderit për Rashicën, jo e plotë

TOPSPORTI / A.P

31 August, 2020 @14:09

Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Werder Bremenit ka bërë të ditur që ka arritur një kompromis me FFK-në, që…

WERDER

Rashica përfshihet në foton për sezonin 2020/21

12 August, 2020 @12:49

Futbollisti i reprezentacionit të Kosovës, Milot Rashica, që po përfolet për një largim të mundshëm nga Werder Bremeni, së fundi…

Të gjitha lajmet nga Bundesliga