Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NORVEGJIA - KOSOVA

Norvegjia - Kosova, 11-shet startuese

Norvegjia - Kosova, 11-shet startuese


5 June, 2024 @18:11

Sonte me fillim nga ora 19:00, Kosova e luan miqësoren e vetme të këtij muaji, atë ndaj Norvegjisë.

11-SHET STARTUESE:

NORVEGJIA: Nyland; Ajer, Hanche-Olsen, Ostigard, Wolfe; Thorstvedt, Berge; Odegaard, Larsen, Bobb; Haaland.

KOSOVA: Visar Bekaj; Mërgim Vojvoda, Amir Rrahmani, Fidan Aliti, Leart Paqarada; Lindon Emërllahu, Blendi Idrizi, Valon Berisha; Edon Zhegrova, Elbasan Rashani, Vedat Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova