Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZËVENDËSIM TE KOSOVA

Foda nuk rrezikon, fton Avdylin në vend të Muricit

Foto: FFK

Foda nuk rrezikon, fton Avdylin në vend të Muricit


31 May, 2024 @10:59

Portieri i Llapit, Ilir Avdyli, është ftuar nga përzgjedhësi Franco Foda dhe tashmë iu ka bashkuar ekipit kombëtar në grumbullimin për miqësoren e ardhshme kundër Norvegjisë.

Avdyli, i cili ka treguar paraqitje shumë të mira në kampionatin vendor, do të jetë pjesë e ekipit kombëtar për ndeshjen miqësore me Norvegjinë, që do të zhvillohet më 5 qershor, pasi Arijanet Muric është në dyshim për shkak të gjendjes shëndetësore.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga