Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (36)

Superliga - Formacioni i javës (36)


26 May, 2024 @9:11

Pas ndeshjeve të xhiros 36, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Amrush Bujupi (FER);

Armend Thaqi (BAL), Agon Xhaka (MAL), Bajram Jashanica (BAL), Diar Vokrri (LLA);

Donaldo Açka (GJI), Edvin Kuc (BAL);

Shpresim Zogu (FER), Senad Jarovic (GJI), Muhamet Hyseni (LLA), Edi Basa (GJI).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga