Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA E KOSOVËS

Nuhiu: Të mësojmë nga humbja, kampionati i zjarrtë

Nuhiu: Të mësojmë nga humbja, kampionati i zjarrtë


23 January, 2021 @15:02

Përveç Ramadanit, pas ndeshjes së Superkupës për media foli edhe Ardian Nuhiu, trajneri i Dritës.

“Kundërshtari ishte më i mirë se ne dhe kjo duhet pranuar.

Kishim iniciativë në pjesën e dytë, por nuk rrezikuam shumë, e për këtë merita pati Prishtina.

Është ndeshja e parë përgatitore para fillimit të stinorit pranveror dhe nga kjo humbje duhet të mësojmë, pasi që na pret një kampionat i zjarrtë.” - ishin fjalët e Nuhiut pas ndeshjes.

RAPORTI I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës