Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha


27 May, 2021 @21:11

Pas Florent Muslijës, edhe Bernard Berisha nuk heshti për mos ftesën për ndeshjet miqësore të Kosovës.

Bernardi fillimisht ka thënë se e kupton trajnerin Bernard Challandes dhe se ka të drejtë me këtë vendim, pasi që është ndeshje miqësore dhe duhet të provohen edhe lojtarët të rinjë.

Por ka kritikuar se asnjëri nuk ka kontaktuar pas sezonit të suksesshëm të tij.

Më poshtë mund ta gjeni postimin e plotë të Bernard Berishës.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja