Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BUNDESLIGA

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi


27 May, 2021 @17:56

Kampioni i Bundesligës, Bayern Munich, sot ka shtuar në skuadër 23 vjeçarin, Omar Richards.

Richards ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2025 me Bayernin, derisa së fundit ishte pjesë e Readingut në Championship.

Omar Richards luan në pozitën e mbrojtjes dhe për 92 ndeshje me Readingun ka shënuar 2 gola.


REAGIM

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

Përfaqësuesja

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

27/05/21 @ 17:41

SUPERLIGA TURKE

Xherdan Shaqiri në shënjestër të Fenerbahçes

International/Transfere

Xherdan Shaqiri në shënjestër të Fenerbahçes

27/05/21 @ 17:10

FIFA RANKING

Kuqezinjtë mbesin në të njëjtën pozitë

Kombëtarja

Kuqezinjtë mbesin në të njëjtën pozitë

27/05/21 @ 15:24

FIFA RANKING

Kosova pa lëvizje në renditjen e fundit të FIFA

Përfaqësuesja/International

Kosova pa lëvizje në renditjen e fundit të FIFA

27/05/21 @ 15:14

VENDIMTARJA PËR SUPERLIGË 2021/22

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

27/05/21 @ 14:42

SPURS

Tottenham në bisedime me ish-trajerin

Premier League/Transfere

Tottenham në bisedime me ish-trajerin

27/05/21 @ 12:29

JUVENTUS

Juventus rikthen Allegrin?!

Serie A/Transfere

Juventus rikthen Allegrin?!

27/05/21 @ 12:18

MEDIA TALK

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

27/05/21 @ 11:14

KOSOVA

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

Përfaqësuesja/Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

26/05/21 @ 16:58

DFB

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

Evropiani/Bundesliga/Transfere

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

25/05/21 @ 12:20

MILOT RASHICA

Aston Villa bën ofertë për Rashicën

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Aston Villa bën ofertë për Rashicën

24/05/21 @ 19:51

BUNDESLIGA

Kampioni e mbyllë stinorin me fitore

Bundesliga

Kampioni e mbyllë stinorin me fitore

22/05/21 @ 17:48

LEWA REKORDER

Lewa kryen stinorin duke rrënuar rekordin e legjendës

Bundesliga

Lewa kryen stinorin duke rrënuar rekordin e legjendës

22/05/21 @ 17:40

BUNDESLIGA

Dramë në Berlin: Union Berlini drejt Europa Conference League

Bundesliga

Dramë në Berlin: Union Berlini drejt Europa Conference League

22/05/21 @ 17:35

BUNDESLIGA

Goli i Rashicës nuk mjafton, Wederi bie nga Bundesliga

Bundesliga

Goli i Rashicës nuk mjafton, Wederi bie nga Bundesliga

22/05/21 @ 17:23

VIDEO

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)

22/05/21 @ 17:17

MEDIA TALK

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze

Premier League/Bundesliga/Serie A/Transfere

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze

22/05/21 @ 15:11


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga