Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

Foto: Sky Sports Official.

Ndërrohet numri 9 te Barcelona


20 June, 2021 @14:00

Memphis Depay është lojtari më i ri i Barcelonës, i cili u zyrtarizua dje.

Sipas “Mundo Deportivo” Memphis Depay do të mbaj të veshur fanellën me numër 9, është ky numër,  që aktualisht e posedon danezi, Martin Braithwaite.

Depay erdhi te Barcelona nga Lyoni si lojtar i lirë dhe ka nënshkruar kontratë deri më vitin 2023.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga