Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET STARTUESE

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin


14 August, 2021 @12:38

Kanë dalë 11-shet e para të ndeshjes Manchester United - Leeds United, që hap ditën e sotme në Premier Ligë, ndërsa trajneri i Djajve të Kuq, Ole G. Solskjaer ka lënë transferin Jadon Sancho në bankë, ndërsa ka befasuar me sulmuesin e vetëm në përzgjedhje.

MANCHESTER UNITED: De Gea; Lindelof, Maguire, Shaw, Bissaka; Pogba, Fred, Bruno, James, McTominay; Greenwood.

LEEDS UNITED: Meslier; Koch, Cooper, Struijk; Ayling, Raphinha, Dallas, Klich; Bamford, Rodrigo, Harrison.

Ndeshja nis në ora 13:30 me kohën tonë, ndërsa para ndeshjes janë regjistruar përleshje pranë stadiumit ndërmjet tifozëve.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League