Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - DRITA

Pa gola në Suharekë, Drita s’e lëshon kreun

Foto: FC Ballkani

Pa gola në Suharekë, Drita s’e lëshon kreun


14 March, 2021 @15:23

Pa gola dhe pa fitues u mbyll kryendeshja e javës mes Ballkanit dhe Dritës në Suharekë. Dy rivalët për titull pas 90 minutave takimin e mbyllën 0-0,

Pjesa e parë mes skuadrave kaloi më e qetë, duke qenë se të dyja skuadrat tregoheshin të kujdesshme, e më e mirë për t’u shikuar ishte pjesa e dytë.

TABELA AKTUALE

Megjithatë, përkundër tentimeve dhe rasteve për shënim, edhe pjesa e dytë nuk dhuroi gola dhe pikët u detyruan të ndahen.

Kështu, kreu edhe më tutje mbetet i Dritës, e cila ka 2 pikë më shumë se Ballkani e 4 më shumë se Prishtina, dhe gara për titull mbetet tejet e hapur në vazhdimin e sezonit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga