Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA - VLLAZNIA

Paqe në Vushtrri, pikët ndahen

Paqe në Vushtrri, pikët ndahen


3 October, 2021 @17:43

Me rezultat të bardhë 0-0 ka përfunduar dueli i luajtur sot mes Vushtrrisë dhe Vllaznisë nga Pozherani.

Përkundër rasteve për shënim, skuadrat nuk arritën ta gjejnë asnjëherë rrjetën kundërshtare, me ç‘rast ndeshja u mbyll me rezultat të bardhë.

TABELA AKTUALE

Barazimi i sotëm bën që Vushtrria momentalisht të jetë e dyta në Grupin B të Ligës së Parë, kurse pozheranasit ndodhen tri pozita më poshtë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë