Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EREDIVISIE

Pas 12 golave të pësuar, Murici e mbyllë portën për fitoren e skuadrës

Pas 12 golave të pësuar, Murici e mbyllë portën për fitoren e skuadrës


28 February, 2021 @14:30

Willem II ka fituar pas 3 ndeshjeve, duke e mposhtur Sparta Rotterdamin me rezultat 0-2.

Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, në këtë ndeshje ishte startues dhe e mbylli portën për kundërshtarët.

Murici nuk e kishte startuar mirë karrierën e tij në Eredivisie, duke pësuar 12 gola në 3 ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga International