Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/16: RAMIZ SADIKU - VUSHTRRIA

Pas vazhdimeve, Ramiz Sadiku eliminon Vushtrrinë

Pas vazhdimeve, Ramiz Sadiku eliminon Vushtrrinë


1 December, 2021 @15:06

Pas vazhdimeve, sot skuadra e Ramiz Sadikut e ka eliminuar Vushtrrinë nga 1/16 e Kupës së Kosovës.

Koha e rregullt përfundoi me rezultat 1-1, kurse në kohën shtesë Ramiz Sadiku e shënoi golin e fitores dhe kështu arriti ta sigurojë 1/8 e finales së Kupës, me takimin që në fund u mbyll 2-1.

KUPA E KOSOVËS - SKEMA

Kundërshtarin e fazës tjetër Ramiz Sadiku do ta kuptojë pas shortit.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës