Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

XHIRO 1

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë

Pas xhiros së parë, vetëm një skuadër 3 pikë


22 August, 2021 @19:07

Pas xhiros së parë në Superligë, vetëm një skuadër ka 3 pikë të tubuara.

Nga 5 ndeshjet gjithsej, 4 prej tyre përfunduan me barazim, ndërkohë që fitore arriti të shënojë vetëm Drita.

TABELA AKTUALE

Skuadra gjilanase e mposhti 2-1 Niklin nga Drenasi, për ta kryesuar kështu e vetme tabelën pas xhiros së parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga