Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati


5 June, 2021 @18:45

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore mes Uellsit dhe Shqipërisë, që po zhvillohet aktualisht në Kardif të Uellsit.

Portat e të dyja skuadrave gjatë këtyre 45 minutave mbetën të pa prekura, për të shkuar në pushim pranë rezultatit 0-0.

Kuqezinjtë rastin më të mirë të shënimit e patën në minutën 17’ nëpërmjet Rej Manajt.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja