Të gjitha lajmet

CHELSEA

Petr Cech ritkhehet te Chelsea

Petr Cech ritkhehet te Chelsea

21 June, 2019 @11:43

Ish-portieri i Chelseat, Petr Cech, i cili së fundi ishte pjesë e Arsenalit, është rikthyer përsëri në fole.

Cech kësaj radhe nuk do ta mbrojë portën e skuadrës londineze, por do të ketë një detyrë jashtë fushës së blertë.

37 vjeçari do të jetë këshilltar në performancën e lojtarëve dhe në shtabin teknik të Chelseat.

Petr Cech në lidhje me detyrën e re të tij u shpreh: “Po ndihem shumë i privilegjuar për mundësinë që u bashkova përsëri me Chelsea, për të ndihmuar në krijimin e ambientit më të mirë të mundshem. Do të mundohemi të ngrisim performancën sa më shumë, për ta vazhduar suksesin që klubi e ka pasur gjatë 15 viteve të fundit

Ish-portieri Cech, u pensionua nga futbolli në fund të këtij stinori.

SHFRYTËZOJNË OPCIONIN E BLERJES

S’ndalet Villa, zyrtarizon lojtarin e Wolves

17 June, 2019 @12:14

Skuadra e Aston Villës, prej se u promovua për në Premier Ligë, tashmë ka zyrtarizuar edhe transferin e tretë për…

BISEDME PËR LARGIM

Sfidë e re për Pogbën!

16 June, 2019 @13:04

Mesfushori brilant i Francës, Paul Pogba, që nuk ka treguar më të mirën e tij në rikthimin te Manchester United,…

BRAZILIANI I BRUGGE

Rekord transfer i Aston Villës

13 June, 2019 @22:44

Ekipi i rikthyer në Premier Ligë për stinorin 2019/20, Aston Villa, dëshiron të kthehet fuqishëm në elitë. Sot, ekipi…

TRAJNERI KROAT

Bilic zyrtarizohet te ekipi anglez

13 June, 2019 @14:30

Skuadra që nuk arriti të sigurojë Premier Ligën në momentin e fundit të stinorit duke u eliminuar nga Aston Villa…

E BLEJNË

Aston Villa nis me përforcime

10 June, 2019 @15:35

Pas rikthimit në Premier Ligë, ekipi i Aston Villës ka nisur të bëj përforcimet e para për sezonin e ri.…

Të gjitha lajmet nga Premier League