Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PSG

Pochettino kërkon yllin francez

Foto: Goal.com

Pochettino kërkon yllin francez


8 July, 2021 @18:40

Vitin e kaluar nuk iu shkoi siç e menduan, pasi që Lille u bë kampione e Francës“Ligue 1”, por parisienët kanë filluar që të punojnë që nga tash për t’u rikthyer aty ku ishin para se Lille të bëhej kampione.

Kjo si rezultat i tre transfereve që kanë bërë në këtë afat kalimtar, duke filluar me mbrojtësin e Inter-it Hakimi, pastaj Ramos si dhe Donnarumma, ku për të fundit pritet zyrtarizimi pas përfundimit të “EURO-2020”

“L’EQUIPE”  raporton se tashmë është bërë kontakti me agjentin e Pogba gjatë zhvillimit të “EURO-2020”.

Sipas lajmit të “L’Equipe PSG kërkon mefushorin francez të Manchester United, derisa ende asgjë nuk është zyrtare.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League