Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin


24 July, 2021 @11:43

Një përforcim për portën e Tottenhamit!

Skuadra nga Londra Veriore ka zyrtarizuar sot huazimin e portierit Pierluigi Gollini nga Atalanta, huazim i cili fillimisht do të jetë një-vjeçar e më pas Tottenhami do të ketë mundësi ta blejë plotësisht portierin për 15 milionë euro.

Sipas mediave angleze, Gollini do të jetë në garë për Lloris për epitetin e numrit 1 të portës së londinezëve, pra nuk do të jetë ardhje për të qëndruar portier i dytë.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League