Të gjitha lajmet

ARIJANET MURIC

Portieri i Kosovës pranë Spanjës

Portieri i Kosovës pranë Spanjës

10 September, 2020 @16:56

Portieri i Kosovës, Arijanet Muriq pritet të huazohet te klubi spanjoll Girona, njofton “Mundo Deportivo”.

Muriq do të huazohet nga Manchester City. Ai edicionin e kaluar ishte i huazuar te Nottingham Foresti, një kategorinë e dytë të Anglisë, por qëndroi pjesën më të madhe të stinorit në bankinë. Luajti në total pesë ndeshje.

Muriq 21-vjeçar ishte transferuar nga Manchester City disa vjet më parë.

PËRFITIMET E KLUBEVE NGA SHITJA E FANELLAVE

Si dhe sa përfitojnë ekipet nga fanellat?

8 September, 2020 @16:01

Liverpool nga kjo verë ka kontratë të re të fanellave me Nike. Nga Nike, Liverpool do të marrë 30 milion…

EDHE NJE SHQIPE NE TURQI

Armando Sadiku zyrtarizohet në Superligën turke

4 September, 2020 @22:56

Sulmuesi i Shqipërisë Armando Sadiku që sonte nuk u përdor fare nga Edi Reja në përballje ndaj Bjellorusisë, është zyrtarizuar…

ANALIZË

Vetëvrasja e dhisë!

29 August, 2020 @10:34

“... edhe, kur kanë kalu armiqtë andej, Skënderbeu ka qenë i fshehur në një kope të dhive, dhe prej atëherë…

BARCELONA

Cadena SER: Messi dëshiron largimin!

25 August, 2020 @19:45

2020-shi vazhdon të na befasojë. Nga Spanja, konkretisht nga Cadena SER, sot po raportohet që Leo Messi dëshiron ta ndërpresë…

BARCELONA

Ronald Koeman zyrtarisht te Barcelona

19 August, 2020 @11:43

Ish-lojtari i Barcelonës, Ronald Koeman, tani do të jetë në krye të skuadrës. Koeman ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me…

Të gjitha lajmet nga La Liga