Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Premier League, 11-shja e javës sipas TopSportit

Premier League, 11-shja e javës sipas TopSportit


30 August, 2021 @9:17

Pas ndeshjeve të xhiros së tretë në Premier League, TopSporti ka zgjedhur 11-shen më të mirë të xhiros bazuar në performancat e lojtarëve.

11-shja më e mirë e xhiros në Premier League është kjo:

(4-3-3): De Gea (MUFC); Azpilicueta (Chelsea), Varane (MUFC), Rüdiger (Chelsea), Reguilon (Spurs); Allan (Everton), Gallagher (Crystal Palace), Gündogan (MCFC); Antonio (West Ham), Toney (Brentford), Torres (MCFC).


 
Të gjitha lajmet nga Premier League