Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI - LIRIA

Prince vendos, Liria shënon fitoren e dytë me radhë

Prince vendos, Liria shënon fitoren e dytë me radhë


18 September, 2022 @18:12

Liria si duket ka nisur të kthehet në rezultate, derisa ka marrë edhe fitoren e dytë me radhë sot, duke e mposhtur Vëllaznimin në Gjakovë.

Vëllaznimi 0-1 Liria [Prince Tjiuze 55’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë