Të gjitha lajmet

PRISHTINA

Prishtina “kërcënon” me largim nga garat?

Prishtina “kërcënon” me largim nga garat?

8 July, 2020 @19:20

Pas përfundimit të ndeshjes mes Gjilanit dhe Prishtinës, klubi i Prishtinës në Facebook ka shkruar që shumë futbollistë dhe trajnerë të Prishtinës janë dëmtuar nga sulmi i policisë.

Madje, në postimin e radhës, klubi kryeqytetas “kërcënon” me largim nga garat.

Postimet e Prishtinës pas ndeshjes:

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë.

DRENICA - FERIZAJ

Fitore e madhe e Drenicës, Ferizaj drejt rënies

8 July, 2020 @19:01

Skuadra që asnjëherë s’ka rënë nga elita e futbollit kosovar në futbollin e pas-luftës, Drenica, sot bëri një hap të…

BALLKANI - LLAPI

Ballkani s’gabon, merr vendin e dytë!

8 July, 2020 @18:59

Edhe një fitore e thellë për Ballkanin! Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi sot triumfoi 5-1 (Jetmir Topalli 4’, Blend…

GJILANI - PRISHTINA

Kryendeshja e xhiros i takon Gjilanit, Prishtina “distancohet” me kreun

Foto: SC Gjilani

8 July, 2020 @18:58

Prishtina bie në Gjilan! Në ndeshjen ndaj një prej kundërshtarëve direkt për titullin kampion, Prishtina është mposhtur 2-1 (Franc Veliu…

DRENICA - FERIZAJ

Drenica vs. Ferizaj, 11-shet startuese

8 July, 2020 @16:48

Në Skenderaj mes vete sot përballen Drenica e Ferizaj. 11-SHET STARTUESE: Drenica: Ymeri, Lushtaku, Turku, Pasoma, Musa, Thaçi, Bardhi, Hamiti,…

BALLKANI - LLAPI

Ballkani vs. Llapi, 11-shet startuese

8 July, 2020 @16:44

Janë publikuar 11-shet startuese të Ballkanit dhe Llapit, të cilat ndeshen sot me fillim nga ora 17:00. Ballkani: Ruxhi, Krasniqi,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga