Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë


15 June, 2021 @12:21

Pas tërheqjes së shortit sot në Nyon të Zvicrës, kampionja e Kosovës, Prishtina, ka mësuar kundërshtarin potencial, që do t’i mund t’i dalin përpara, nëse e fiton raundin parakualifikues.

Kampioni hungarez, Ferencvaros do të jetë kundërshtar i Prishtinës në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Në raundin e parë zhvillohen dy ndeshje, vajte-ardhje dhe zhvillohen më 6/7 korrik e para dhe 13/14 korrik e dyta. Ferencvaros është vendase në ndeshjen e parë.


EURO2020

Dita e pestë e evropianit, dita e grupit “të vdekjes”

Evropiani

Dita e pestë e evropianit, dita e grupit “të vdekjes”

15/06/21 @ 09:00

FERIZAJ

Ferizaji përforcohet me Rusin e Çerkinin

FFK Liga e parë

Ferizaji përforcohet me Rusin e Çerkinin

15/06/21 @ 08:55

ARGJENTINA 1-1 KILI

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

International

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

15/06/21 @ 01:10

SPANJA - SUEDIA

Spanja dominon, s’preken rrjetat

Evropiani

Spanja dominon, s’preken rrjetat

14/06/21 @ 23:17

POLONIA - SLLOVAKIA

Sllovakia befason polakët

Evropiani

Sllovakia befason polakët

14/06/21 @ 20:09

11-SHET

Formacionet zyrtare: Spanja - Suedia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Spanja - Suedia

14/06/21 @ 20:05

EURO 2020

Shënohet autogoli më i shpejtë i Kampionateve Evropiane

Evropiani

Shënohet autogoli më i shpejtë i Kampionateve Evropiane

14/06/21 @ 19:11

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

DRITA

Drita ndahet me Bujar Shabanin

FFK Superliga

Drita ndahet me Bujar Shabanin

13/06/21 @ 18:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga