Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

Prishtina në avantazh pas 45 minutave


25 June, 2021 @20:50

Skuadra e Prishtinës, pas 45 minutave lojë, është 1-0 në epërsi kundër Inter d’Escaldes, në ndeshjen finale të raundit preliminat të Ligës së Kampionëve.

Goli i Prishtinës erdhi nga Endrit Krasniqi në minutën e 44’.

Prishtina nëse fiton ndeshjen, do të takohet në raundin e parë kualifikuese të Champions League me kampionin hungarez Ferencvaros.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga