Të gjitha lajmet

STARTING XI

Prishtina-Trepça’89, 11-shet startuese

Prishtina-Trepça’89, 11-shet startuese


22 November, 2020 @12:11

Para duelit të ditës në Superligë, skuadra e Prishtinës veçse ka publikuar 11-shen startuese për përballje ndaj Trepçëës’89, derisa mitrovicasit do ta publikojnë atë pas pak.

PRISHTINA XI: Haxho; Besnik Krasniqi, Lumbardh Dellova, Leotrim Bekteshji, Gledi Mici; Lorik Boshnjaku, Sabien Lilaj, Endrit Krasniqi, Leonit Abazi, Gauthier Mankenda; Leotrim Kryeziu.

TREPÇA’89 XI: Marly Prince; Ervin Kacar, Valon Dedia, Sedat Berisha, Happy Takalani Marshau; Rilind Nimani, Ardian Muja, Muharrem Jashari, Adenis Shaka; Charles Bismark Kwarena Sie, Arbnor Muja.

PRISHTINA

Prishtina me 3 miqësore pas Superkupës

FOTO / Prishtina

19 January, 2021 @20:34

Prishtina do të ndeshet me Dritën më 23 janar në kuadër të Superkupës së Kosovës. Më pas skuadra e Prishtinës…

PRISHTINA

Oto John dhe Mankenda nuk udhëtuan me Prishtinën

19 January, 2021 @20:30

Prishtina sot ka mbërritur në Antalya për fazën përgatitore. Te Prishtina nuk udhëtuan Oto John dhe Gauthier Mankenda për shkak…

PRISHTINA

Prishtina në Antalya, mban stërvitjen e parë

FOTO / Prishtina

19 January, 2021 @20:22

Skuadra e Prishtinës udhëtoi sot në Antalya për fazën përgatitore të dimrit. Prishtina sot gjithashtu ka mbajtur stërvitjen e parë…

DRENICA

Përforcimi i nëntë i Drenicës, vjen nga Brazili

19 January, 2021 @20:07

Skuadra e Drenicës ka shtuar në skuadër lojtarin brazilian, Jose Denisson. 23 vjeçari Denisson, së fundi ka qenë pjesë e…

TRANSFER

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

18 January, 2021 @21:53

Skuadra e Drenicës sapo ka prezentuar përforcimin e saj të ri. Ekipi nga Skenderaj ka nënshkruar kontratë me mbrojtësin e…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga