Të gjitha lajmet

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, kë favorizojnë bastoret?

TOPSPORTI

Prishtina vs. St Joseph’s, kë favorizojnë bastoret?

27 June, 2019 @9:59

Sonte me fillim nga ora 20:45 skuadra e Prishtinës nis rrugëtimin e saj në Europa League.

Kur jemi në ditën e ndeshjes, le të shohim kë favorizojnë bastoret në këtë takim.

Fitorja e Prishtinës nga bastoret kuotohet me 1.45, gjë që tregon se skuadra kryeqytetase është bindshëm favorite për të fituar sonte dhe gjithashtu për të kaluar tutje. Barazimi kuotohet me 5, kurse fitorja e St Joseph’s mban kuotën 4.5.

EUROPA LEAGUE PRELIMINARY ROUND

Prishtina në Europa League, sonte ndeshja e parë

27 June, 2019 @8:52

Me fillim nga ora 20:45, sonte skuadra e Prishtinës zhvillon ndeshjen e parë të raundit preliminar të Europa League. Nënkampioni…

GJILANI

Dautaj i kthehet përsëri te skuadra e Gjilanit

FOTO/ Gjilani

26 June, 2019 @12:44

Futbollisti i deritashëm i Ferizajit, Qëndrim Dautaj, është rikthyer përsëri skuadrës së Gjilanit. Dautaj, stinorin e kaluar ishte njëri ndër…

FERONIKELI - LINCOLN RED IMPS

Fitorja e parë evropiane, Nikli në finalen preliminare

25 June, 2019 @22:35

Kampioni i Superligës së Kosovës në futboll, Feronikeli, në debutimin e tij në Evropë, ka shënuar fitore 1-0 kundër skuadrës…

FERONIKELI - LINCOLN RED IMPS

Feronikeli vs. Lincoln Red Imps, 11-shet startuese

25 June, 2019 @19:43

Me fillim nga ora 20:45, Feronikeli në “Fadil Vokrri” përballet ndaj skuadrës Lincoln Red Imps nga Gjibraltari. Nëse Feronikeli fiton,…

SHITJA E BILETAVE

Biletat për preliminaret e Ligës së Kampionëve: në Drenas, Komoran dhe Prishtinë

22 June, 2019 @21:58

Ndeshjet e turneut preliminar të UEFA Champions League, do të zhvillohen në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. Ndeshja e parë,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga