Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 2: PRIZRENI - RAHOVECI

Prizreni’16-Rahoveci, sonte për Final 4

Prizreni’16-Rahoveci, sonte për Final 4


6 April, 2022 @14:02

Ndeshja e dytë çerekfinale në kuadër të Ligës Unike, në mes të Prizrenit’16 dhe Rahovecit, do të luhet sonte nga ora 20:30 në “Sezai Surroi”.

Prizreni e kishte mposhtur Rahovecin me 5 pikë epërsi 93-98, kurse sonte Rahoveci duhet të fitojë me më shumë se 5 pikë epërsi për t’u kualifikuar në Final 4 të Ligës Unike.

Në anën tjetër çerekfinalja e dytë do të luhet në mes të Tiranës dhe Teutës.

Teuta e mposhti kundërshtarin në ndeshjen e parë me 15 pikë epërsi 96-81 dhe është shumë afër Final 4.


KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Sonte caktohet finalistja e dytë në Ligën e Femrave

FBK Liga e Femrave

Sonte caktohet finalistja e dytë në Ligën e Femrave

06/04/22 @ 13:28

NBA

Los Angeles Lakers jashtë Play Offit

NBA

Los Angeles Lakers jashtë Play Offit

06/04/22 @ 11:18

GAME 1: VËLLAZNIMI - VUSHTRRIA

Vëllaznimi i pakapshëm edhe në Play Off

FBK Liga e Parë

Vëllaznimi i pakapshëm edhe në Play Off

05/04/22 @ 22:18

GAME 1: PRISHTINA E RE - NEW BASKET

Heroi Haxhosaj, Prishtina e Re kap avantazhin

FBK Liga e Parë

Heroi Haxhosaj, Prishtina e Re kap avantazhin

05/04/22 @ 21:37

MPOSHTET PRISHTINA

Hapoel Elion kualifikohet duke mposhtur Prishtinën

Balkan League

Hapoel Elion kualifikohet duke mposhtur Prishtinën

05/04/22 @ 20:12

TRANSMETIMI

LIVESTREAM: Hapoel Nufar Energy Galil Elion - Sigal Prishtina

Balkan League

LIVESTREAM: Hapoel Nufar Energy Galil Elion - Sigal Prishtina

05/04/22 @ 18:15

DENIMET

Treshja e referëve të ndeshjes Prishtina-Ylli, dënohen nga KG

FBK Superliga

Treshja e referëve të ndeshjes Prishtina-Ylli, dënohen nga KG

05/04/22 @ 16:29

PLAYOFFS: TEUTA - TIRANA

Teuta me 15 pikë dallim! Pranë gjysmëfinales

Liga Unike

Teuta me 15 pikë dallim! Pranë gjysmëfinales

31/03/22 @ 10:54

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Rahoveci - Prizreni’16

Liga Unike

Highlights: Rahoveci - Prizreni’16

30/03/22 @ 22:33

RAHOVECI - PRIZRENI'16

Prizreni’16 rikthehet në çerekun e fundit, kap avantazhin

Liga Unike

Prizreni’16 rikthehet në çerekun e fundit, kap avantazhin

30/03/22 @ 21:01

Ç3: RAHOVECI - PRIZRENI'16

Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë

Liga Unike

Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë

30/03/22 @ 20:13

PP: RAHOVECI - PRIZRENI'16

Ngritet epërsia, mbyllet pjesa e parë

Liga Unike

Ngritet epërsia, mbyllet pjesa e parë

30/03/22 @ 19:36

Ç1: RAHOVECI - PRIZRENI'16

6 epërsia në ndeshjen Rahoveci - Prizreni’16

Liga Unike

6 epërsia në ndeshjen Rahoveci - Prizreni’16

30/03/22 @ 19:18

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Prizreni’16

Liga Unike

Pesëshet e para: Rahoveci - Prizreni’16

30/03/22 @ 18:52

PLAYOFF QUARTERFINALS

Çerekfinalet nisin nesër

Liga Unike

Çerekfinalet nisin nesër

29/03/22 @ 12:30

TIRANA - KAMZA

Tirana fiton, përcaktohet renditja përfundimtare e Ligës Unike

Liga Unike

Tirana fiton, përcaktohet renditja përfundimtare e Ligës Unike

24/03/22 @ 21:29

FINALJA E MADHE

1 pikë dallim mjaftoi! KBF Prishtina kampione e Ligës Unike

Liga Unike

1 pikë dallim mjaftoi! KBF Prishtina kampione e Ligës Unike

24/03/22 @ 21:02


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike