Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Qëndrim Zyba operohet me sukses

Qëndrim Zyba operohet me sukses


29 July, 2021 @11:29

Lojtari i Prishtinës, Qëndrim Zyba, është operuar me sukses.

Talenti Zyba, ishte lënduar në ndeshjen kualifikuese të Champions League ndaj Ferencvaros.

Tani do të fillojë faza e rehabilitimit për mesfushorin e Prishtnës, derisa data e rikthimit në fushë nuk është bërë e ditur.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga