Të gjitha lajmet

INTER

Qëndrimi i Contes te Interi, njoftimi zyrtar

Qëndrimi i Contes te Interi, njoftimi zyrtar

25 August, 2020 @19:37

Pas humbjes nga Sevilla në Europa League, filluan zërat për një largim të Contes nga Interi.

E dilemat përfunduan sot.

Pas mbledhjes së drejtuesve të klubit me trajnerin italian, sot klubi i Interit zyrtarisht njoftoi që bashkëpunimi me Conten do të vazhdojë dhe ai do të jetë drejtues i klubit në sezonin e ardhshëm.

Kështu, zërat për ardhjen e Allegrit apo ndonjë trajneri tjetër shuhen përfundimisht.

TE NAPOLI

Amir Rrahmani prej sot fillon me ekipin e ri

Foto: SCNapoli/fb

24 August, 2020 @14:03

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, para pak çastesh është uruar edhe zyrtarisht nga faqja e Napolit për arritjen te ekipi…

JUVENTUS

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

21 August, 2020 @18:45

Trajneri i deritashëm i Hajdukut, Igor Tudor, ka dhënë dorëheqje për t’u rikthyer te Juventusi. Tudor do të jetë ndihmësi…

BISEDIMET LAZIO - FENERBAHCE

Caicedo, Bastos + miliona për Muriqin

20 August, 2020 @12:34

Bisedimet ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios lidhur me transferimin e Vedat Muriqit në ekipin romak, kanë ardhur në një fazë tjetër.…

VEDAT MURIQI

Fener-Lazio ende bëjnë “pazar” për Muriqin

18 August, 2020 @11:25

Sipas të përditshmes turke, Aksham, negociatat ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios për Vedat Muriqin janë ende duke vazhduar. E tëra…

EKSKLUZIVE

Liria pret të përfitojë nga shitja e Muriqit

Vedat Muriqi duke festuar golin te Liria/ TOPSPORTI/ D. S.

14 August, 2020 @12:34

Pas përfoljes për një transferim rreth 20 milionësh të Vedat Muriqit drejt Lazios nga Fenerbahçeja, shumë klube kanë filluar…

Të gjitha lajmet nga Serie A