Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Radu tek Inter?

Foto: Lazio Official

Radu tek Inter?


19 June, 2021 @20:50

Mbrojtësit të skuadrës së Lazio, Radu, këto ditë i skadon kontrata tek skuadra e Lazio, por trajneri i ri i kësaj skuadre, Sarri, nuk do që të lëshoj atë.

Drejtuesit e Lazio i kanë propozuar rinovimin Radu,  por edhe ish trajneri i Lazio, Simone Inzaghi, dëshiron që të tërhjekë me vete atë tek Inter.

Ende nuk ka ndonjë vendim zyrtar, por pritet vendimi i mbrojtësit në orët e ardhshme

Por, e ardhmja e Stefan Radu është ende e pasigurt, i cili në orët e fundit mori propozimin e rinovimit nga klubi “biancoceleste” .

 


 
Të gjitha lajmet nga Serie A