Të gjitha lajmet

Ç1: RAHOVECI - PRIZRENI

Rahoveci tetë pikë përpara

Rahoveci tetë pikë përpara

3 November, 2019 @21:23

Skuadra e Rahovecit ka mbyllur me tetë pikë epërsi çerekun e parë të ndeshjes ndaj Prizrenit.

Starti i mirë i vreshtarëve, ka bërë që të nisin ndeshjen 9-2 dhe kështu kanë vazhduar deri në fund, për 25-17.

Më efikasi aktualisht në ndeshje është basketbollisti amerikan i Rahovecit, Chris Bradford me 10 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.

TREPÇA - FERONIKELI

Ndeshja e dytë dramatike i takoi Feronikelit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

3 November, 2019 @21:15

Pas ndeshjes dramatike në mes të Yllit dhe Pejës, një përfundim tjetër dramatik ndodhi në ndeshjen në mes të Trepçës…

STARTUESIT PËR NDESHJEN QË PËRCAKTON LIDERIN

5-shet e para: Rahoveci-Prizreni

TOPSPORT/ Arian Paçarizi

3 November, 2019 @20:52

Ndeshja përcaktuese për liderin e ri të Superligës nis pas pak, ndërsa trajnerët e ekipeve përkatëse, Rahoveci dhe Prizreni, kanë…

PARA DUELIT TË FUNDIT TË XHIROS

Fituesi merr kreun e Superligës

3 November, 2019 @20:15

Përballja e sontme që nis në ora 21:00 dhe luhet në Mizahir Isma, ndërmjet Rahovecit dhe Prizrenit - do të…

TREPÇA - FERONIKELI

Pjesa e parë në Minatori, kalon ngushtë

3 November, 2019 @19:50

Trepça ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj Feronikelit në përballjen që po zhvillohet në Minatori. Mitrovicasit që prej…

YLLI - PEJA

Armstead shpëton Pejën nga humbja

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

3 November, 2019 @19:18

Një finish dramatik ndodhi në ndeshjen në mes të Yllit dhe Pejës. Samir Zekiqi e kishte kaluar në epërsi skuadrën…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga