Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CLERMONT & RASHANI

Rashani me të pestin e stinorit

Rashani me të pestin e stinorit


6 February, 2022 @16:48

Sulmuesi i Kosovës Elbasan Rashani po vazhdon formën e mirë në Ligue 1, derisa sot ka shënuar për fitoren e skuadrës së tij Clermont, që luajti si mysafir ndaj Nice.

Rashani ka shënuar nga afërsia për 0-1, në minutën e 77 ndërsa ekipi ka qenë duke kërkuar fitore për të vazhduar luftën për mbijetesë në Ligue 1.

Kështu Rashani i ka sjellë fitoren jetike skuadrës në luftë për mbijetesë.

 


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1