Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)


22 May, 2021 @17:17

Mesfushori kosovar, Milot Rashica, ka shënuar gol në ndeshjen e fundit të Bundesligës ndërmjet Werderit dhe Borussia Monchengladbachut.

Rashica shënoi në minutën 82’ të ndeshjes, pasi u fut në lojë në pjesën e dytë.

Goli i tij ishte për rezultatin 1-4 në të mirë të Monchengladbachut.


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga