Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Rashica startues kundër Leicesterit

Rashica startues kundër Leicesterit


28 August, 2021 @15:07

Norwich City nga ora 16:00 takohet me Leicester Cityn, në kuadër të xhiros së tretë në Premier League.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, është startues në këtë ndeshje.

Norwich aktualisht gjendet në pozitën e fundit me 0 pikë, 0 gol të shënuara dhe 8 të pranuara deri më tani.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League