Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri


25 June, 2021 @9:57

Pas largimit të Sergio Ramos, është bërë i ditur kapiteni i ri i Real Madridit.

Presidenti Florentino Perez ka njoftuar që kapiteni i ri i skuadrës do të jetë Marcelo, mbrojtësi i majtë i skuadrës.

“Marcelo do të qëndrojë dhe do të jetë kapiteni i ri i skuadrës. Bashkë me Roberto Carlosin, ata janë mbrojtësit e majtë më të mirë në histori të futbollit.” - u shpreh Perez.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga