Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REIMS - PSG

Reims - PSG, 11-shet startuese

Reims - PSG, 11-shet startuese


29 August, 2021 @19:54

Janë publikuar formacionet e skuadrave për ndeshjen Reims - PSG.

Te skuadra vendase në bankën rezervë është Valon Berisha, kurse duket se debutimi i shumëpritur i Messit te Parisi do të ndodhë nga banka rezervë. Leo Messi sonte është në bankë rezervë, ndërkohë që Kylian Mbappe është startues, përkundër zërave për largim.

Arbër Zeneli i Reimsit mbetet i lënduar.

11-SHET STARTUESE:

REIMS: Rajkovic; Gravillon, Faes, Abdelhamid; Foket, Munetsi, Cassama, Lopy; Mbuku, Touré, Kebbal

PSG: Navas – Hakimi, Marquinhos, Kehrer, Diallo – Verratti, Gueye, Wijnaldum – Di Maria, Mbappé, Neymar.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1