Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KF RENOVA

I tërë ekipi negativ në COVID-19

I tërë ekipi negativ në COVID-19


22 June, 2020 @20:35

Skuadra e Renovës që garon në elitën e futbollit të Maqedonisë Veriore dhe ka qenë në pozitë të katërt të renditjes tabelare para se të ndërprehet stinoroi - ka rezultuar tërëisht negativ në testet për coronavirus.

Njoftimin e ka bërë të ditur vetë ekipit sot, duke komunikat njoftimin e rëndësishëm, që sipas tyre, do të lehtësojë punën për përgatitjet e stinorit të ri 2020/21.


 
Të gjitha lajmet nga International