Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Rey Manaj rikthehet në Serie A

Rey Manaj rikthehet në Serie A


31 August, 2021 @16:52

Pas aventurës së tij te Barcelona, ku zhvilloi 21 paraqitje me Barcelonën B, Rey Manaj tashmë është rikthyer në Serie A.

Manaj është huazuar zyrtarisht te Spezia, skuadër që ka mundësi ta blejë sulmuesin shqiptar për 3 milionë euro në fund të sezonit.

Kjo nuk do të jetë aventura e parë e Manajt në Itali, pasi që më parë gjatë karrierës ai ka luajtur te Cremonese, Interi, Pescara e Pisa.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A