Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAMIZ SADIKU - VLLAZNIA

Rigon Kabashi për fitore, humbja e parë e Vllaznisë

Foto; KF Ramiz Sadiku

Rigon Kabashi për fitore, humbja e parë e Vllaznisë


15 September, 2021 @19:02

Humbjen e parë në këtë sezon të Ligës së Parë Vllaznisë nga Pozherani ia ka shkaktuar skuadra e Ramiz Sadikut.

Me golin e Rigon Kabashit, sot Ramiz Sadiku e mposhti Vllazninë me rezultat minimal 1-0.

TABELA AKTUALE

Kjo fitore bën që Ramiz Sadiku pas dy xhirove në Grupin B të Ligës së Parë të ketë 6 pikë, kurse Vllaznia momentalisht ka 4.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë