Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBROJTËSI GJERMAN

Rudiger në Bayern? Konfirmohet interesimi

Rudiger në Bayern? Konfirmohet interesimi


23 September, 2021 @15:47

Rekord kampioni i Bundesligës, Bayern Munchen, është duke konsideruar marrjen e mbrojtësit të Chelseat, Antonio Rudiger.

Njoftimin e ka konfirmuar Goal, ndërsa pas PSG dhe Real Madridit, Bayern është ekipi i radhës që ka shfaqur interesim për blerjen e qendërmbrojtësit të vlerësuar gjerman, për të cilin oferta pritet të bëhet gjatë verës së ardhshme!

Rudiger 28-vjeç nuk ka vazhduar ende kontratën me Chelsean, që drejtohet nga gjermani Thomas Tuchel, ndërsa kontrata aktuale i skadon verën e ardhshme!


 
Të gjitha lajmet nga Premier League