Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI POLAK

S’do të luaj ndaj PSG-së

S’do të luaj ndaj PSG-së


30 March, 2021 @18:31

Super ylli i Polonisë, Robert Lewandowski, do të jetë jashtë fushave rreth një muaj për shkak të lëndimit.

Lewandowski u lëndua nga ligamentet e gjurit në ndeshjen kundër Andorrës.

32 vjeçari do t’i mungojë Polonisë në ndeshjen kundër Anglisë nesër më 31 mars nga ora 20:45.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Lewa në dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Poloninë shënoi 3 gola.

Polonia gjendet në një grup me Shqipërinë, ku aktualisht është në pozitën e dytë me 4 pikë.

Kështu, Lewandowski nuk do të jetë në gjendje të jetë pjesë e ekipit në përballjet e çerekfinales së Ligës së Kampionëve ndaj PSG-së, në asnjërën nga dy ndeshjet.


NGA KONFERENCA

Vendimi për Valon Berishën, flet Challandes

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Vendimi për Valon Berishën, flet Challandes

30/03/21 @ 18:03

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani tregon pse Prishtina nuk arriti më shumë se barazim sot ndaj Gjilanit

FFK Superliga

Ramadani tregon pse Prishtina nuk arriti më shumë se barazim sot ndaj Gjilanit

30/03/21 @ 17:13

PRISHTINA - GJILANI

Koliçi shpëton penalltinë, Gjilani kthehet me pikë nga kryeqyteti

FFK Superliga

Koliçi shpëton penalltinë, Gjilani kthehet me pikë nga kryeqyteti

30/03/21 @ 16:40

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror