Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA KONFERENCA

Vendimi për Valon Berishën, flet Challandes

Vendimi për Valon Berishën, flet Challandes


30 March, 2021 @18:03

Bernard Challandes ndër të tjera në konferencë për shtyp ka bërë të ditur se gjendja e Valon Berishës do të monitorohet në stërvitjen e sontme dhe do të vendoset nëse ai do të jetë në gjendje për të qenë pjesë e 11-shes nesër.

Kosova është mysafirë në Spanjë, ndërsa para pak minutash ka përfunduar konferenca për shtyp e përzgjedhësit Challandes.

“Duhet të presim stërvitjet tash. Besoj që edhe ju do të jeni aty dhe do ta kuptoni saktë. Përgjigjja e saktë për Valon Berishën do të mirret pas stërvitjeve të sotme. Ai ka lëndim, që është i lehtë, do të testohet dhe saktë do të kuptohet gjithçka pas stërvitjeve,” ka thënë ndër të tjera selektori zviceran i Kosovës.


ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani tregon pse Prishtina nuk arriti më shumë se barazim sot ndaj Gjilanit

FFK Superliga

Ramadani tregon pse Prishtina nuk arriti më shumë se barazim sot ndaj Gjilanit

30/03/21 @ 17:13

PRISHTINA - GJILANI

Koliçi shpëton penalltinë, Gjilani kthehet me pikë nga kryeqyteti

FFK Superliga

Koliçi shpëton penalltinë, Gjilani kthehet me pikë nga kryeqyteti

30/03/21 @ 16:40

FORMACIONI I MUNDSHËM

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

30/03/21 @ 15:26

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Prishtina-Gjilani

FFK Superliga

11-shet: Prishtina-Gjilani

30/03/21 @ 14:17

INTER

Interi lanson llogon e re

Serie A

Interi lanson llogon e re

30/03/21 @ 10:25

PRISHTINA - GJILANI

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

FFK Superliga

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

30/03/21 @ 10:03

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror