Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONI I MUNDSHËM

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas

Foto: FSHF

Pa Beratin dhe me mesfushë ndryshe, plani i Rejas


30 March, 2021 @15:26

Përzgjedhësi i kombëtares shqiptare, Edy Reja, është duke planifikuar një 11-she tjetër të kuqezinjëve për përballje ndaj San Marinos nesër.

Sipas asaj që është parë në stërvitje të kombëtares së fundi, italiani Reja do të bëj një 3-5-2 përsëri, por me lojtarë tjerë, mes të cilëve nuk do të jetë më i rëndësishmi i mbrojtjes, Berat Djimsiti.

FORMACIONI I MUNDSHËM I SHQIPËRISË:

Portier: Thomas Strakosha (Etrit Berisha);

Mbrojtës: Fred Veseli, Arlind Ajeti, Ardian Ismajli (Erjon Hoxhallari);

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELAT AKTUALE

Mesfushorë: Qazim Laçi (Sherif Kallaku), Ylber Ramadani, Ledian Memushaj, Ermir Lenjani (Odise Roshi), Albi Doka.

Sulmues: Rei Manaj, Sokol Çikalleshi (Armando Broja).

Shqipërisë nga kjo ndeshje i duhen 3 pikë patjetër për të qëndruar në garë për një vend sa më të mirë në renditjen përfundimtare të grupit kualifikues.


FORMACIONET ZYRTARE

11-shet: Prishtina-Gjilani

FFK Superliga

11-shet: Prishtina-Gjilani

30/03/21 @ 14:17

INTER

Interi lanson llogon e re

Serie A

Interi lanson llogon e re

30/03/21 @ 10:25

PRISHTINA - GJILANI

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

FFK Superliga

Ndeshja e mbetur Prishtina-Gjilani luhet sot

30/03/21 @ 10:03

SUPERLIGA TURKE

Rashani përsëri me trajner të ri

International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashani përsëri me trajner të ri

30/03/21 @ 09:58

LËNDIME

Italianët e Parisit, largohen në azzurrët

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Italianët e Parisit, largohen në azzurrët

29/03/21 @ 23:25

ETIHAD

Treshja legjendare e Cityt - do të kenë statujën para stadiumit

Premier League/International

Treshja legjendare e Cityt - do të kenë statujën para stadiumit

29/03/21 @ 22:10

FUTBOLLISTËT

Arrijnë në Spanjë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Arrijnë në Spanjë

29/03/21 @ 21:29

SERGIO AGUERO

Vjen ndarja

Premier League/International/Transfere

Vjen ndarja

29/03/21 @ 21:10

KOSOVA U21

Kosova U21 barazon me Katarin U23

Përfaqësuesja

Kosova U21 barazon me Katarin U23

29/03/21 @ 20:37

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror