Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYQTARËT

Selim Isufi ndan drejtësinë në derbin e Mitrovicës

Pamje nga arkivi

Selim Isufi ndan drejtësinë në derbin e Mitrovicës


28 September, 2021 @8:56

Dueli derbi i xhiros së gjashtë në Ligën e Parë A të Kosovës luhet mes Trepçës’89 dhe Trepçës. Dy skuadrat mitrovicase takohen për herë të parë, që prej momentit të tyre kur ishin pjesë e një lige bashkë.

FFK mbrëmë ka bërë të ditur gjyqtarët e ndeshjeve për xhiron e mesjavës aty, ndërsa dueli derbi lokal që luhet në Riza Lushta sot me fillim prej orës 15:00 do të gjykohet nga Selim Isufi kryesor.

ORARI dhe REFERËT:

E martë, 15:00

Trepça89-Treça, Selim Isufi;

E mërkurë, 15:00

Liria-Besa, Gentrit Zogaj;
Drenasi-Vëllaznimi, Granit Pacolli;
A&N-Istogu, Valon Abazi;
Rahoveci-Onix, Tefik Maloku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë